O nás

     Spoločnosť A&T Services s.r.o. poskytuje svojím klientom komplexné účtovné a daňové služby už od roku 2004. Rýchlo a bezchybne Vám spracuje podvojné i jednoduché účtovníctvo, personálnu a mzdovú agendu či daňové priznanie, a to všetko v súlade s platnou účtovnou a daňovou legislatívou. Spoločnosť naviac pôsobí nie len v rámci Slovenskej republiky ale taktiež v Česku.
     Okrem činností spojených s účtovníctvom sa firma špecializuje na oblasť informačných technológii, administratívne služby, zabezpečovanie propagačných materiálov, či prevoz zásielok prostredníctvom kuriéra.
     Vďaka využitiu služieb externej firmy pre spracovanie Vášho účtovníctva a daní ušetríte nie len svoj čas, ale tiež svoje financie.
Aké sú výhody externého účtovníctva?

Úspora nákladov – spracovanie účtovníctva externou firmou je výrazne lacnejšie než zamestnanie interného účtovného špecialistu.

Účtovný software – nemusíte platiť za vlastný účtovný software. Máme k dispozícii účtovný program POHODA, vďaka ktorému vykonávame všetky potrebné evidencie (daňové priznanie, spracovanie miezd, výkazy pre poisťovne a finančné úrady, vrátanekomunikácie s nimi).

Zabezpečenie účtovných dokumentov – všetky výstupy účtovníctva a miezd, výkazy, prehľady a reporty zabezpečíme v tlačovej i elektronickej podobe, podľa Vášho želania .

Kontaktný formulár
Aktuality

Kontaktný formulár


  Aktuality

  Daňový bonus na dieťa

  10. decembra 2023
  Daňovník si môže uplatniť daňový bonus na každé vyživované dieťa, žijúce s nim v domácnosti, pričomprechodný pobyt dieťaťa mimo domácnosti, nemá vplyv na uplatnenie tohto daňového bonusu.Daňový bonus si uplatňujete na dieťa maloleté alebo sústavne sa pripravujúce na povolanie štúdiom nastrednej či...

  Zmena v daňovom priznaní k dani z príjmov fyzických osôb v roku 2024 (za rok 2023)

  10. decembra 2023
  Ministerstvo financií SR vydalo nové vzory tlačív daňových priznaní oznámením č. MF/013088/2023-721 o vydaní vzorov tlačív daňových priznaní k dani z príjmov. vydané boli nové vzory tlačív daňových priznaní k: dani z príjmov fyzickej osoby – typ: A (MF/013085/2023-721), dani z príjmov fyzickej osoby – typ:...

  Prehľad dôležitých čísiel

  31. decembra 2022
  Životné minimum od 1.júla 2023268,88 € mesačne, ak ide o jednu plnoletú fyzickú osobu,187,57 € mesačne, ak ide o ďalšiu spoločne posudzovanú plnoletú fyzickú osobu,122,77 € mesačne, ak ide o nezaopatrené dieťa alebo zaopatrené neplnoleté dieťa. Rodičovský príspevok345,20 eura – od 1....

  Užitočné odkazy z oblasti vedenia účtovníctva

  31. decembra 2022
  Portály štátnych inštitúcií Ústredný portál verejnej správy www.slovensko.sk Obchodný register Slovenskej republiky na internete www.orsr.sk Živnostenský register SR na internete www.zrsr.sk Portál daňovej správy SR www.drsr.sk Ministerstvo financií SR www.finance.gov.sk Užitočné rady a tipy Daňový kalendár www.drsr.sk Elektronická zbierka zákonov...

  Spolupracujeme: